| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار


توجه: به اطلاع كليه افرادي كه مقاله آنها به صورت پوستر پذيرفته شده است مي رساند پوستر خود را به صورت بنر كاغذي تهيه نماييد و نياز به لمينت كردن پوستر نمي باشد.


توجه:لطفا تصویر نمونه زیر مربوط به فرمت مقالات را از لینک زیر دانلود و در مقاله ارسالی موارد مطرح شده در نمونه را رعایت فرمایید .
دانلود نمونه مقاله
 
 

ارائه شفاهی (Oral) ارائه دهنده شفاهی بایستی مقاله خود را با استفاده از نرم افزار پاورپوینت 2007 در مدت زمان حداکثر ١۵ ‏دقیقه ( 0ا دقیقه ارائه - ۵ ‏دقیقه پرسش و پاسخ) در برابر داوران پانل و حاضرین در سالن ارائه دهد. ارائه باید شامل عنوان، مقدمه، مواد و روش ها، یافته ها و بحث و نتیجه گیری باشد . در فایل پاور پوینت از لوگوی مرکز تحقیقات قلب و عروق شیراز که در صفحه اول سایت(پایین صفحه) قرار دارد استفاده شود.

 

ارائه پوستر (Poster) ارائه دهنده پوستر ، بایستی مقاله خود را با استفاده از پوستر تک پانلی در ابعاد 70*100 ‏سانتی متر تهیه کند . هر پوستر باید شامل عنوان، نام نویسندگان، سازمان (Affiliation‏) مقدمه، مواد و روش ها، یافته ها، بحث و نتیجه گیری و منابع باشد. همچنین در طراحی پوستر از لوگوی مرکز تحقیقات قلب و عروق شیراز که در صفحه اول سایت(پایین صفحه) قرار دارد استفاده شود.

 
توجه: امتیاز پوستر و سخنرانی هر دو مشابه و معادل 3 امتیاز می باشد.

توجه: به اطلاع سخنرانان و پنلیست های محترم و همچنین افرادی که مقاله آنها به صورت پوستر پذیرفته شده است می رساند که هزینه ی ثبت نام در کنگره برای این افراد به صورت رایگان می باشد.

بازگشت1396/01/19
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !